В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1462

Не работещо улично осветление

Начало
17.02.2022
ID:
1462

Неработещо улично осветление

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: Атанас Маринов 3

Описание: Не работи уличното осветление на ул. Атанас Маринов, Кочо Честименски, част от ул. Дунав и Иван Вазов. Всички лампи не свтят.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител