В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №1461

Улица Язовирска

Начало
16.02.2022
ID:
1461

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ферди Рашидов

Място/адрес: Язовирска 14

Описание: Не работещо улично осветление от 1 месец


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител