В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1460

Опасен електрически кабел

Начало
16.02.2022
ID:
1460

Опасни висящи кабели

Подаден от: Станимир Стоилов

Място/адрес: Александър Батенберг 78/бившата Конушка/

Описание: Опасен електрически кабел минава по фасадата на сградата на посочения адрес/точно срещу магазина за хранителни стоки/ .Кабела минава ниско и децата,които играят наоколо могат безпроблемно да стигнат до него.Разбирам ,че вината вероятно е на строителя,но моля помогнете да се реши проблема преди да е станала някоя трагедия. Прилагам снимки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.03.202423:32
    Уважаеми г-н Стоилов, проблемът вече е отстранен.
  • 16.12.202323:52
    Уважаеми г-н Стоилов, извършена е проверка. Изготвен е констативен протокол. Открити са собствениците на външната електрическа инсталация. Дадено е предписание за изграждане на нова външна електрическа инсталация, отговаряща на законовите изисквания. Срокът за изпълнение е 10.01.24 г.
  • 16.02.202213:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали