В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1459

Нераотещо осветление

Начало
15.02.2022
ID:
1459

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Бул България

Описание: Неработещо улично осветление на бул "България" преди и след бензиностанция Шел.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител