В процес 89 Приключени 1953

Сигнал №1458

Автомобили за продан на тротоара

Начало
14.02.2022
ID:
1458

Друго

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: ул. "Клокотница" 8, ъгъла с ул. "Ивайло"

Описание: Здравейте, на тротоара на ъгъла на ул. "Клокотница" 8 и ул."Ивайло" има разположени 4 автомобила без регистрационни номера, но с табелки за продажба. Колите са от доста време там. Нормално ли е тротоарните площи да се използват с търговска цел? Благодаря и поздрави. Светлана Семерджиева


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 20.04.202210:25
    По подаден сигнал за паркирани МПС-та без рег. номера с цел продажба на ул.”Клокотница” и ул. „Ивайло” , предстои съвместна проверка с РУ – Асеновград за издирване на собствениците на МПС-тата. Сигналът е разгледан и в комисията по безопасност на движението, тъй като не може да се приложат разпоредбите на Раздел ІІІ - Управление на отпадъците от излезли от употреба моторни превозни средства / ИУМПС / от Наредба за управление на отпадъците, поддържане и опазване на чистотата на територията на Община Асеновград
  • 14.02.202216:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали