В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1453

Повредена светофарна уредба до училище

Начало
10.02.2022
ID:
1453

Неработещ светофар

Подаден от: Галина Драганова

Място/адрес: ул. Шести Януари, до дом "Таню Войвода"

Описание: Здравейте, моля да се направи спешен ремонт на посочения светофар. Ежедневно от сутрин до вечер там пресичат много деца, ученици от училище Ангел Кънчев. Проблема вече е от няколко месеца и не предприемате никакви действия! Надявам се, че няма да чакате докато се случи някой инцидент! Благодаря предварително за предстоящата Ви намеса!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител