В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1452

Неработеща улична лампа

Начало
09.02.2022
ID:
1452

Неработещо улично осветление

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Клокотница 40

Описание: Здравейте, от около 2 седмици лампата, намираща се на ул."Клокотница" 38-40 ( на тротоара срещу "Клокотница" 39) не работи. Предварително Ви благодар за усилието. Поздрави Светлана Семерджиева


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител