В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1451

Отсечени дървета

Начало
09.02.2022
ID:
1451

Въпрос

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 1, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Бих искала да попитам повода за отсиченето на две дървета до моста при училище Христо Ботев срещу бензиностанция Петрол. Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.02.202217:11
    Уважаема госпожо Динчева, повода тези две дървета да бъдат отрязани е че са били изсъхнали и опасни за здравето и живота на хората, прилагам и снимков материал. Община Асеновград е заявила нови дръвчета, които да засади на същото място.
  • 09.02.202217:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали