В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №1450

Бариера

Начало
09.02.2022
ID:
1450

Друго

Място/адрес: Асеновград, велико търново 25

Описание: Във връзка с подаден сигнал номер 1449, законно ли е поставянето на бариера? Тъй като вече има поставена такава, от частни лица без да се даде обяснение или информация за поставянето на такава! Съответно не се позволява на собствениците на апартаменти да паркират колите си! Както знаете има проблем с презастрояването в района Прилагам снимки, искам да знам законно ли е или не? Ако отговора е не - тогава какви са действията който ще се предприемат?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.03.202216:08
    Здравейте, уведомяваме Ви, че служители на община Асеновград са извършили проверка на място. На този етап е спряно електрозахранването на бариерата и тя стои постоянно вдигната и няма да бъде спускана и да препречва свобдния достъп на граждани.
  • 09.02.202217:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали