В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1448

Опасна улична дупка на ул.”Васил Левски”

Начало
08.02.2022
ID:
1448

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 25, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, На 01.02.22 подадох сигнал относно отворила се опасна дупка на ул.”Васил Левски” до магазин jysk. За мое голямо разочарование сутринта видях, че след цели 8 дни дупката не само, че все още не е ремонтирана, а и се е разширила и е по-дълбока. Разбирам, че общината може да няма средства, но това е централна улица с изключително натоварено движение. За съжаление, сутрин рано и вечер късно няма и достатъчно добра видимост, за да се избягват подобни дупки. Моля да се предприемат действия по ремонтиране на участъка, преди да се е случило ПТП или нещо по-лошо. Надявам се този път да обърнете внимание на сигнала ми и да бъдат предприети коригиращи действия. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител