В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1445

Опасна падаща стена

Начало
08.02.2022
ID:
1445

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Иванка Куциянова

Място/адрес: Ул. Мургаш 3

Описание: Опастност от падаща стена в ОУ "Ангел Кънчев". От десния край срещу училището граничеща с пътя има опастнос от срутване на подпорната стена на училището. Моля да се вземат предпазни мерки, защото от там минават много деца.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202214:49
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място и е взето решение за запазване на дървото и възстановяване целостта на оградата. Предстои възлагане на строително-ремонтни дейности.
  • 08.02.202213:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали