В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1434

Разлепване на листовки и рекламни материали по спирки и пътни знаци

Начало
07.02.2022
ID:
1434

Предложение

Място/адрес: По целия град

Описание: Всички физически и юридически лица да бъдат санкцианирани, заради разлепване на листовки и рекламни материали на не регламентирани за това места /спирки, стени, дървета, стълбове, входове/и замърсяване на околната среда. Да се определят обособени за това места, които да се знаят от всички граждани и да се информират при нужда.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 14.02.202216:32
    Уважаема госпожо Гоцева, уведомяваме Ви, че на територията, на гр. Асеновград има разположени табла за разлепване на рекламни материали и обяви. В случай на установяване на нарушители, залепващи рекламни материали на неразрешени затова места, на нарушителите ще бъдат наложени административни санкции. Благодарим за предложението Ви относно уведомяване на гражданите, къде се намират разрешените за това места. Ще ги информираме чрез съобщения на официалната страница на Общината.
  • 07.02.202212:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали