В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1432

Падащи камъни и поддала подпорна стена

Начало
04.02.2022
ID:
1432

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Илия

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 22, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Искам да подам сигнал за опасно падащи камъни всекидневно на главният път в кв.Горни Воден (ул.Свети Кирик). Ежедневно има паднали камъни на пътното платно. Въпрос на време е, някой камък да падне върху преминаваща кола, автобус на градския транспорт или пешеходец! Моля общината да вземе мерки и да постави, ако е необходимо предпазни мрежи. Също така, за пореден път сигнализираме, че подпорната стена, отстрани на ул.Свети Кирик, е поддала и при някой от следващите проливни дъждове е възможно да се срути, както вече веднъж се е случвало! Жителите на квартала очакват някакво решение в най-кратки срокове, преди да е станала някоя беля или по-лошо да се загуби човешки живот!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202210:12
    Здравейте, във връзка с подадения сигнал за падащи камъни и земна маса на ул. „Свети Кирик“ в кв. Горни Воден, Ви уведомяваме, че е извършена проверка на място, при която е установено срутване на скални и земни маси. По време на огледа е констатирано, че има вероятност от допълнително компрометиране на участъка при опити за обрушване на ската. Поради тази причина е необходима консултация с тесен специалист, чиято експертиза да окаже освен състоянието на ската (като устойчивост), така и мерките, които да се предприемат за обезопасяването на улицата.
  • 07.02.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали