В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1431

Падащи камъни

Начало
04.02.2022
ID:
1431

Друго

Подаден от: Анелия Стоянова

Място/адрес: Горни Воден, ул.,, Свети Кирик''

Описание: До кмета на град Асеновград Уважаеми г-н Кмет, Сигнализирам за падащи камъни по ул. ,,Свети Кирик'' в кв. Горни Воден, които са опасни за хората и превозните средства. Днес от склона пред колата ми падна камък , който едва успях да избегна. Също така подпорната стена по цели бряг е пропукана и наклонена към пътя. Опасявам се, че при проливни дъждове, може да поддаде и склона да се срути.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202210:11
    Здравейте, във връзка с подадения сигнал за падащи камъни и земна маса на ул. „Свети Кирик“ в кв. Горни Воден, Ви уведомяваме, че е извършена проверка на място, при която е установено срутване на скални и земни маси. По време на огледа е констатирано, че има вероятност от допълнително компрометиране на участъка при опити за обрушване на ската. Поради тази причина е необходима консултация с тесен специалист, чиято експертиза да окаже освен състоянието на ската (като устойчивост), така и мерките, които да се предприемат за обезопасяването на улицата.
  • 07.02.202208:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали