В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №143

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
14.04.2020
ID:
143

Друго

Подаден от: Мердие

Място/адрес: ул. Крайречна, спирката на кв. Долни Воден, 4250 Асеновград, България

Описание: Здравейте, в непосредствена близост до общински обект, нает от ЕТ "Мердие Абдула" - заведение за бързо хранене "На спирката", има дърво, което е наклонено над покрива, има и счупен изсъхнал клон. Молим компетентно лице да го огледа. Страх ни е, че при буря може да падне, да нанесе щети и нарани хора.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител