В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №1429

Ограничаване на нерегламентираните сметища в града

Начало
04.02.2022
ID:
1429

Предложение

Подаден от: Фатих

Място/адрес: княз Александър Батенберг 78

Описание: Отговора ви по мой сигнал с номер-1412/30.01.2022 ,в който твърдите,че приложения снимков материал не е актуален към момента на сигнала е абсурден и арогантен. Не само,че снимките са актуални,но освен подадения тогава към вас сигнал беше подаден и сигнал /от съседите с които станахме свидетели на това/на тел.112/това смятам може да го проверите/. Моето конкретно ПРЕДЛОЖЕНИЕ и МОЛБА към вас е поставянето на табела с надпис подобен на снимките ,които прилагам с цел намаляване и предотвратяване на нерегламентираното изхвърляне на строителни отпадъци на въпросният адрес.Виждала съм подобни и на места в нашият град и смятам,че ще свършат работата . Предварително благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител