В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1428

Изкъртена ограда ОУ Ангел Кънчев

Начало
04.02.2022
ID:
1428

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: София Шопова

Място/адрес: ул.Калоян №1

Описание: Здравейте, за пореден път ще подам сигнал относно разрушена стена в двора на училище Ангел Къчев.От корените на големия Чинар се е разпукала стената под него и е много вероятно да се случи инцидент. Моля компетентни лица да огледат мястото и да се реагира по някакъв начин, без да се реже или унищожава дървото! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.05.202216:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място и е взето решение за запазване на дървото и възстановяване целостта на оградата. Предстои възлагане на строително-ремонтни дейности.
  • 07.02.202208:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали