В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1426

Пешеходен светофар

Начало
03.02.2022
ID:
1426

Предложение

Подаден от: Олимпия Зехтинска

Място/адрес: Васил Левски 5

Описание: Предлагам на пешеходната пътека намираща се на ул. Васил Левски 5 от джамията към аптеката,да бъде поставен пешеходен светофар. По тази пешеходна пътека минават много деца,които учат в училище ,,Княз Борис " (Ленин). Неведнъж се случват ПТП с пострадал пешеходец. Нека запазим човешки живот. Нека осигурим безопасно преминаване на децата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.02.202210:34
    Уважаема госпожо Зехтинска, уведомяваме Ви, че предложението Ви за поставяне на пешеходен светофар е отхъврлено (така както сме отговорили в сигнал № 1130), защото близостта до кръговото кръстовище на църквата "Свети Атанас", ще създаде предпоставки за натовареността на движението. След като бъде прет бюджет 2022г., ще се обсъди възможността за поставяне на ограничители скоростта на движението.
  • 07.02.202208:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали