В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1424

Безстопансвени кучета

Начало
03.02.2022
ID:
1424

Безстопанствени кучета

Място/адрес: 5, ул. „3-ти март“ 5, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Няколко броя безсточансвени кучета нападат хора и се спускат на други животни.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.02.202216:24
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и предаден на екипа за улов на безстопанствени животни на територията на Община Асеновград. На 11.02.2022г., кучето, посочено за агресивно /едро, бяло с кафяви петна/беше уловено и ще бъде настанено в общинския приют на „Зооветеринарен комплекс“- Пловдив.
  • 03.02.202216:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали