В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1423

Куче има спешна нужда от помощ

Начало
03.02.2022
ID:
1423

Безстопанствени кучета

Подаден от: Гюнеш

Място/адрес: Град Асеновград, улица Елин Пелин

Описание: Кучето лежи и не се храни само вода пие и повръща вече няколко пъти.Трудно диша и едвам стой на краката си когато е нужно да стане.Моля помогнете има нужда от помощ


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител