В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1421

Неработещо улично осветление

Начало
03.02.2022
ID:
1421

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград, ул. Градешница 47

Описание: От три седмици уличните лампи на Градешница 47 и Градешница 51 не светят. Хората се прибират в тъмница през нощта от работа. Срамно е за 21 век. Надявам се скоро проблема да бъде разрешен.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител