В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1420

Опасна шахта

Начало
02.02.2022
ID:
1420

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Нишана“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Пропаднала шахта. С всеки следващ ден дупката става по-голяма. Скоро ще пропадне и бетонни блокове ще запушат канала. Опасно е и за преминаващи коли и пешеходци защото вечер няма осветление в района.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител