В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1418

Непочистени боклуци

Начало
01.02.2022
ID:
1418

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Лозница“ 1А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Контейнерите се изхвърлят редовно, но няма жени, които да почистват пространството около тях и пътеката пред ПГ " Цар Иван Асен ll".


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител