В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1417

Не почистено

Начало
01.02.2022
ID:
1417

Проблеми със зимното почистване

Подаден от: Янко

Място/адрес: ул. „Изгрев“ 3, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Не е почистено от натрупване на сняг


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител