В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1416

Отпадъци по целия терен пред новите гробища

Начало
01.02.2022
ID:
1416

Отпадъци/почистване

Подаден от: С.Г.

Място/адрес: новите гробища

Описание: Почистване


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.02.202216:23
    Здравейте, уведомяваме Ви, че теренът се почиства периодично. В момента е започнало почистване, което заради метеорологичните условия е временно преустановено. След спиране на валежите почистването ще продължи.
  • 01.02.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали