В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1415

агресивна глутница бездомни кучета в с Златовръх

Начало
31.01.2022
ID:
1415

Безстопанствени кучета

Подаден от: димитър недевски

Място/адрес: ул. Георги Бенковски, 4264 Златовръх, България

Описание: Кучетата се движат в глутница в района на хранителния магазин, кметството и ул. Георги Бенковски в с. Златовръх. Големите кучета са доста агресивни и се нахвърлят към минуващите , които през зимата са главно възрастни хора. Моля да вземете нужните мерки защото считам че кущетата представляват заплаха, особонно през идващия пролетно-летен сезон когато в селото има много деца.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.02.202216:22
    Уважаеми господин Недевски, уведомяваме Ви, че на 01.02.2022г. в с. Златовръх се извърши улов на безстопанствени кучета от екип на Зооветеринарен комплекс – Пловдив. Уловени бяха 2 броя кучета, които ще бъдат маркирани, ваксинирани срещу бяс, кастрирани, обезпаразитени и върнати на местата, от които са уловени съгласно Закон за защита на животните.
  • 01.02.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали