В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1414

Широка дупка на бул.”Васил Левски”

Начало
31.01.2022
ID:
1414

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 10, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Бих искала да подам сигнал за голяма дупка на бул.”Васил Левски” до магазин jysk. Там движението е много натоварено и заради дупката много от автомобилите извършват рязки маневри, които лесно ще предизвикат ПТП. Същото може да се случи и рано сутрин, ако в тъмнината гумата на някой автомобил навлезе в дупката. Моля за предприемане на спешни мерки за ремонт, преди да има жертви.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител