В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1413

Теч от ВиК тръба на улично платно

Начало
31.01.2022
ID:
1413

Теч на вода

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул. „Костур“ 13, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравйте! От около седмица на кръстовището на ул."Княгия Евдокия" и ул."Костур" има теч от ВиК тръба! Моля да вземете съответните мерки! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител