В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1410

Не работещо улично осветление

Начало
29.01.2022
ID:
1410

Неработещо улично осветление

Подаден от: Снежана Бодукова

Място/адрес: Асеновград, ул. "Цар Самуил"

Описание: Здравейте! Вече една седмица не работи уличното осветление на ул. "Цар Самуил, Асеновград. Невъзможно е движението по улицата пеша в тъмните часове от денонощието. Моля, да предприемете съответните мерки за възстановяването му. Недопустимо е в 21-ви век да живеем толкова първобитно! Силно се надявам това да се случи в близките дни! С уважение!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител