В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №141

Извънредно положение

Начало
13.04.2020
ID:
141

Опасна детска площадка

Подаден от: Добромир

Място/адрес: кв. Запад бл.109

Описание: Отново има над 10 деца на детската площадка до бл.109


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.04.202013:02
    Здравейте! Предприети са мерки. Поставени са сигнална лента и табели, които забраняват посещението на всички спортни и детски площадки в Асеновград. Същата мярка е предприета и в населените места в общината.
  • 14.04.202015:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали