В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1408

Незаконно сметище

Начало
29.01.2022
ID:
1408

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ана Вълева

Място/адрес: Леново ,улица "Дунав"

Описание: Здравейте, Моля да бъдете сезирани за незаконно сметище на края на улица "Дунав" в село Леново до реката. Огромна площ със строителни и битови отпадъци в опасна близост до реката и близката чешма,чиято вода е питейна.Изключително ще съм ви благодарна ако вземете мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.02.202210:15
    Във връзка с получен сигнал от Вас на 31.01.2022г., относно установяване на замърсявания на края на ул.”Дунав” в с. Леново Ви уведомяваме, че е възложено на Борис Ангелов - кмет на населеното място да предприеме мерки по почистането на замърсения терен в срок до 17.02.2022г.
  • 31.01.202208:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали