В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1407

Продължаващ проблем с чистотата!

Начало
27.01.2022
ID:
1407

Отпадъци/почистване

Подаден от: Стоянова

Място/адрес: княз Александър Батенберг 78

Описание: След подаден от мен сигнал,получих отговор от Вас,че проблема е решен и на въпросното място е почистено. Да,идваха хора,които орязаха клоните на храстите около проблемните контейнери.Те също така събраха част от битовите отпадъци. Но седмица по-късно все още строителните отпадъци/бетонни колове и други едри късове бетон)стоят до контейнерите.Явно служителите на КМД не искаха да се затрудняват с тях. Не стига това ,но и по-голямата част от клоните ,които орязаха продължават да стоят тук. От 20.01.ръчното почистване,което твърдите ,че се случва веднъж седмично-НЕ се е случвало. Моля пратете хората,които свършиха работата си наполовина да си я довършат! Прилагам снимки на пространството около контейнерите към днешна дата-27.01.2022г.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.02.202216:12
    Уважаема госпожо Стоянова, уведомяваме Ви, че почистването на ската, започнало на 20.01.2022г. беше прекратено поради лоши метеорологични условия. Работата по почистването продължи на 29.01.2022г., както и на 01.02.2022г. от служители на „КМД“ ЕООД, но поради трудния терен и близостта до ромската махала проблема с отпадъците по ската е много трудно решим. Община Асеновград ще предприема периодично мерки по почистването му.
  • 27.01.202214:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали