В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1404

Неработещо осветление

Начало
26.01.2022
ID:
1404

Неработещо улично осветление

Подаден от: Айнур Тасим

Място/адрес: Ул.Книжна фабрика

Описание: Уличното осветление на улицата в участъка от кръстовището на ул.Лозница до участъка на ул. Стоян Джансъзов не работи.Получихме информация, че бил повреден подземен кабел....Да съгласни сме ,но какво е решението на общината за проблема ,който е от една година. Моля за решение на проблема в кратък срок!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител