В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1403

Общински боклук на тротоара

Начало
25.01.2022
ID:
1403

Отпадъци/почистване

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Асеновград, пл. "Калоян" 1

Описание: Здравейте, от няколко седмици този боклук се намира на тротоара зад бившия детски дом в А-д, пред ОУ"А.Кънчев". Това са ненужни отпадъци от ремонта, направен в новия социален център в тази сграда. Кой отговаря за изхвърлянето на този вид отпадък? Ако като частно лице не се погрижа за контейнер и изнасяне на такива отпадъци, ще бъда глобена. А в тази ситуация: кой проверява и кой бива глобен? Градът ни е прекалено неподдържан и занемарен- всеки ден се сблъскваме с мизерия и мръсотия. Но не желая да свиквам с това и децата ми всеки ден да минават покрай толкова мръсотия. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител