В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №140

Извънредно положение

Начало
12.04.2020
ID:
140

Опасна детска площадка

Подаден от: Добромир

Място/адрес: кв. Запад бл.109

Описание: Ще подавам сигнал всеки ден докато не се вземат мерки . Площадката за игра до блок!09 в кв. Запад всеки ден се посещава от една и съща група деца , понякога са над 10 . Полицията не помага. пак се връщат.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.04.202013:02
    Здравейте! Предприети са мерки. Поставени са сигнална лента и табели, които забраняват посещението на всички спортни и детски площадки в Асеновград. Същата мярка е предприета и в населените места в общината.
  • 13.04.202014:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали