В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1399

Цял квартал се трови!!!

Начало
23.01.2022
ID:
1399

Друго

Място/адрес: Асеновград ул,,рилска,,7

Описание: Всеки зимен сезон,квартал ,,Чинар,, бива обгазен от човек,палещ всевъзможни боклуци в печката си.Дима е толкова гъст и задушлив,че не омирисаното пране ни е проблем,а това,че не може да се диша дори и в апартаментите на хората.Много хора се отопляват на подобен тип печки,но предметите ,които се горят тука,не са от дървен произход.Моля направете проверки и необходимите действия,защото това е недопустимо в 21 век. С уважение


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 25.01.202216:30
    Уважаема госпожо Петрова, уведомяваме Ви, че на 24.01.2022 г. е извършена проверка, по време, на която не се установи замърсяване на въздуха. Семейство Кумчеви са предупредени, че при повторен сигнал и установяване на замърсяване ще бъдат предприети мерки по налагане на административни санкции.
  • 24.01.202208:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали