В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №1398

Неработещи улични лампи

Начало
21.01.2022
ID:
1398

Неработещо улично осветление

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Атанас Свещаров 10 Г

Описание: От двете страни на входа, на ул. Атанас Свещаров 10 вх Г и до задния вход и гаражите, не работят двете улични лампи.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител