В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1395

Крив стълб на лампа

Начало
20.01.2022
ID:
1395

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Адриан

Място/адрес: ул. „Георги Ангелов“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На ул.Георги Ангелов 9 на уличната лампа е крив стълба и е опасна.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител