В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1392

Куче в беда

Начало
20.01.2022
ID:
1392

Безстопанствени кучета

Подаден от: Мария Чаракчиева

Място/адрес: ул. „Александър Стамболийски“ 2А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Куче, което има нужда от помощ. От ухото му капе кръв.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.01.202216:35
    Във връзка с Ваш сигнал, подаден на 20.01.2022г. Ви уведомяваме, че незабавно след получаването му служители на отдел „Екология и ОС“, съвместно с доброволец предприеха действия по обход на местата около посочения от Вас адрес, а също така Централна градска част, около „Лисицата“ и „Пожарната“. Описаното в сигнала куче не беше открито.
  • 20.01.202216:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали