В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №139

Контейнери

Начало
12.04.2020
ID:
139

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Росица 28

Описание: Здравейте, искам да подам сигнал че се разнася боклук по улицата пред нас. Оставени са три контейнера големи пред къщата ми и миризмата е мн гадна а тук живеят деца. Става така че целия квартал си изхвърлят отпадъците пред вкъщи, което според мен не е нормално. Нека и на други места да бъдат сложени такива. Не е редно ние да си плащаме данъците смет а някой от махалата да идва и да хвърля какво ли не пред дома ни. Благодаря ви дано обърнете внимание на сигнала ни


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.05.202019:30
    Здравейте! Във връзка с Ваши сигнали, публикувани на 12.04.20 г. и на 18.04.20 г., беше извършена съвместна проверка от служители на отдел „ЕОС“ при община Асеновград и фирма „КМД“, от която се констатира, че около разположените съдове за битови отпадъци на улица „Росица“ има разпилени отпадъци. Община Асеновград ежедневно /без почивните дни/ предприема действия по почистването на нерегламентираните замърсявания на посоченото от Вас място. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 270 или към технически ръководител на обслужващата фирма на телефон 088 45 70 144.
  • 13.04.202014:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали