В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1385

опасна дупка

Начало
15.01.2022
ID:
1385

Опасна улична дупка

Подаден от: Димитър Хаджиев

Място/адрес: ул. „Свети Свети Кирил и Методий“ 28, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Живея на ул. „Кирил и Методий” 28.Точно под прозореца – на 2 м от него има голяма и дълбока дупка на улицата. Всяко преминаване на леки и лекотоварни коли /целият трафик от източната част на града – въпреки забраната за ляв завой посока Смолян, е по тази улица – сигнализирайте КАТ !/ се чува и усеща като лек трус. Като резултат имам напукани тавани и стени. И страх от хвърчащи камъни към прозореца. На 20 м. по нагоре, на ул.”6ти Януари” има пропаднал капак на канализационна шахта, точно по средата на улицата. Тировете минавайки през нея, също предизвиква сеизмичен вълни, които ронят основите на камбанарията на църквата „Св. Василий Велики”.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител