В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №1384

Жалба

Начало
15.01.2022
ID:
1384

Друго

Подаден от: Петя Ангелова

Място/адрес: ул. „Княгиня Евдокия“ 25, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Искам да съобщя за разместена шахта в центъра на кръстовището. Улицата е изключително натоварена, на близо се намира детска градина и училище и потока на коли е интензивен. Шумът от разместената шахта пречи на спокойствието и съня на живеещите наоколо. Многократно са подавани сигнали във ВиК, но безрезултатно.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител