В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1383

липсващо осветление младежки дом

Начало
15.01.2022
ID:
1383

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Младежки дом , Палеонтологичен музей

Описание: Здравейте , осветлението на младежки дом ( палеонтологичен музей ) не работи от доста време ( след музея до бившият фонтан ) Там спортуваме , минават пешеходци и коли , след като вече няма бариера за коли . Моля вземете мерки !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител