В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1382

Улично осветление

Начало
14.01.2022
ID:
1382

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Бояджиева

Място/адрес: Ул Поп Ангел Чолаков/от пресечката на ул.Липа до ул.Кулата

Описание: Проблема е че осветлението на тази улица започва да работи след 20ч ,а в същото време сутрин осветлението работи след 8 часа.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител