В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1380

Незаконни постройки

Начало
14.01.2022
ID:
1380

Незаконно строителство

Подаден от: Николай Шенков

Място/адрес: Атанас Свещаров 21

Описание: Сигнализирам, Ви , че в имота ми на ул.,, Атанас Свещаров '' 21 съществуват незаконни постройки- два навеса и масивна постройка, които са собственост на Ани и Стефан Шенкови. Моля за вашето съдействие, за премахването на същите.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.01.202208:56
    Моля, подайте сигнала си в Информационен център на община Асеновград, разположен на II етаж от сградата на администрацията, като посочите актуални Ваши три имена, адрес и телефонен номер, както и обясните в подробности какъв точно е казусът, за да бъде изпратена комисия, която да извърши проверка.
  • 17.01.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали