В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №138

Изоставен автомобил

Начало
10.04.2020
ID:
138

Друго

Място/адрес: Асеновград, ул. Станимака 22

Описание: Изоставен от 3 години автомобил. Бял с номер РВ 9358 ВТ. И защо не ви се качват снимки направени от мобилни устройства. Надявам се не защото това ви устройва.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 26.04.202021:47
    Уважаеми г-н Милкотев, на автомобилът е поставен предупредителен стикер. Чрез него се уведомява собственика, че трябва да премахне колата доброволно. В случай, че това не се случи в определения предварително срок, община Асеновград ще предприеме действия по организиране отстраняването на автомобила от общинския терен.
  • 13.04.202014:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали