В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1379

Незаконен строеж!

Начало
13.01.2022
ID:
1379

Незаконно строителство

Място/адрес: ул. „Захари Стоянов“ 77, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Във връзка с изпълняването на незаконно строителство от съседа живущ в гр. Асеновград ул. ,, Зах.Стоянов''77:бях подала жалба, на която получих отговор с входящ номер 94Т182(30.07.2021).Отговора не ме удовлетворява и не отговаря на истината. В жалбата не става въпрос за укрепване на съществуваща постройка, а за изключително нова такава, която е построена в/у съществуващата. Допълнителните постройки са едноетажни, новата постройка е като втори етаж и не може да се счита за допълваща постройка! Тази постройка е построена в периода пт 2019-2020, така че не може да се счита като търпим строеж на сграда построена до 2001г.,така както е цитирано в отговора Ви. Няма как дадена постройка да се укрепва като се надстроява с нова! Искам повторна проверка и отговор съгласно ЗАКОНА!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.01.202208:55
    Моля, подайте сигнала си в Информационен център на община Асеновград, разположен на II етаж от сградата на администрацията, като посочите актуални Ваши три имена, адрес и телефонен номер, както и обясните в подробности какъв точно е казусът, за да бъде изпратена комисия, която да извърши проверка.
  • 14.01.202210:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали