В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №1377

Безстопанствени кучета

Начало
13.01.2022
ID:
1377

Безстопанствени кучета

Място/адрес: ул.Изложение 1

Описание: Няколко безстопансвени кучета се разхождат по главната на града. Събират се на група. Нападат други животни и хора.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител