В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1375

Неработещ секундарник на светофар

Начало
13.01.2022
ID:
1375

Неработещ светофар

Място/адрес: Светофар до сладкарница "Нико"

Описание: Секундарникът на световафа до сладкарница "Нико", посока център не работи повече от половин година.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 16.03.202216:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че предстои сключване на договор с фирма за поддържане на светофраните уредби, след което ще бъдат предприети действия за превеждането на светофара в нормална работа.
  • 13.01.202216:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали