В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №1374

Питане

Начало
12.01.2022
ID:
1374

Въпрос

Място/адрес: Ул.Ради Овчаров 4,ет.2

Описание: Имам питане относно нашата жилищна кооперация,живеем на втория етаж а под нея се отдават под наем наше и на съседите помещения. Те сменят статута от заведение на дюнер и поискаха разрешение за прекарване на тръба за аспирация на което не се съгласихме а в последствие казаха ,че ще я пуснат в комина на кооперацията ,който е общ за което също не желаем и отказахме,но въпреки това продължават дейности . Не сме съгласни ,защото миризмата и мазнините ще пречат на живота ни там и имаме малки деца. Към кого можем да се обърнем за съвет и помощ по нашия казус.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 13.01.202216:53
    Уважаема госпожо Костадинова, уведомяваме Ви, че на този адрес няма обекти общинска собстевност и община Асеновград не може да вземе отношение по вашия казус. Може да се обърнете за съдействие към РИОКОЗ /ХЕИ/ и РДНСК Пловдив.
  • 12.01.202215:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали